Doradca ds. żywienia
i dietoterapeuta

Lena Mól

Dobierz swój plan żywieniowy, dzięki któremu
Twój organizm złapie balans.

Zadbaj o swoje zdrowie już teraz.

Choroby
autoimmunologiczne

> Hashimoto
> Choroba Grawesa
> Celiakia
> Toczeń

Zaburzenia Hormonalne


> Niedoczynność tarczycy
> Nadczynność tarczycy
> Zespół policystycznych jajników
> Insulinooporność

Plany specjalne


> SIBO
> Budowanie masy
> Dieta sportowców

Psychodietetyka

> Zaburzenia odżywiania

Praca z masą ciała


> Redukcja nadwagi i otyłości

Pomogę Ci
o siebie zadbać.

O mnie

Jestem absolwentką AWF i UJ. Przez 15 lat pracowałam jako instruktorka fitness, nauczycielka Pilates, DeepWork i trener personalny.
Osobiste zaburzenia w odżywianiu zainspirowały mnie do pomagania innym w tym obszarze, dlatego ukończyłam czteropoziomowy kursy: Dietetyki i Suplementacji i czetoropoziomową „Dietoterapie”. Na koncie mam wiele szkoleń jak np: „ Od jelit do mózgu”, „Dietetyka i suplementacja w sportach wytrzymałościowych”, „Dieta Paleo”, „Ketoza” oraz równie ważne dla poprawy relacji z jedzeniem, szkolenia mentalne z psychologii, psychodietetyki oraz coachingu.
Pracuję z klientami on line w @newme_dietoterapia.
Układając dietę zawsze opieram się na wynikach badań i wywiadzie, zawsze stawiając zdrowie i optymalne funkcjonowanie organizmu jako priorytet. Uczę jedzenia intuicyjnego.

Plany żywieniowe

ALL IN

400 PLN

/ 30 DNI

OPIEKA W WERSJI
MAX

DLA PAR

500 PLN

/ 30 DNI

PLAN ŻYWIENIOWY ALL IN DLA DWOJGA

KONTYNUACJA

200 PLN

/ 30 DNI

PLAN NUMER 2 PO ALL IN
I NA RESZTĘ ŻYCIA

Zasady współpracy

Przed złożeniem zamówienia na wybrany plan,
zapoznaj się proszę z zasadami współpracy.
Dziękuję!

O układaniu
planów
żywieniowych

Jeżeli szukasz diety „2500 kcal-kup”, zawiodę Cię. W NEW ME DIETOTERAPIA nie znajdziesz „gotowców”, ponieważ moim priorytetem jest indywidualizacja i wprowadzenie Twojego organizmu w stan optymalnego funkcjonowania. Co kryje się za tą definicją?

Moim zadaniem jest znalezienie i wyrównanie niedoborów, wyciszenie stanów zapalnych i alergii, wyhamowanie progresu chorób autoimmunologicznych lub wprowadzenie ich w remisje. Dobranie planu, dzięki któremu Twój organizm złapie balans: będzie trawił i przyswajał.

Dlatego podstawą naszej współpracy będą Twoje wyniki badań laboratoryjnych oraz szczegółowy wywiad i konsultacja.

Plany żywieniowe NEW ME to odżywianie, które przełoży się na lepsze samopoczucie na co dzień, poprawi Twoje wyniki, a waga i centymetry? Są nieuniknionym skutkiem ubocznym :)

Poznaj opinie zadowolonych osób
oraz ich metamorfozy

Ania

Lena! Cudowna osoba z ogromną empatią! Nie dość ze rozpisze super plan, jesz jak król, czujesz się wyśmienicie to jeszcze zrozumie Cię jak nikt inny. Polecanko!

Monika

Dietoterapia to najlepsza decyzja jaka podjęłam w życiu i teraz wiem jak zdrowo bawić się jedzeniem i nie czuć się jak nadmuchany balon. Byłam pod opieka różnych dietetyków ale dopiero z Tobą miałam taki kontakt, że można kawę na ławę. Kontakt z Tobą to przyjemność.

Ewa

Jestem Ci ogromnie wdzięczna za pomoc! Zgłosiłam się do Ciebie kompletnie zrezygnowana, nie wierząc, że w końcu ktoś mi pomoże i potraktuje mój kłopot poważnie. Lena jesteś genialna! Zdiagnozowała u mnie SIBO i pomogła uporać się z problemem. Nie mogę uwierzyć jak teraz wygląda moje ciało.

Ania

Mnie ujęła Twoja dostępność dla zagubionego człowieka, a tu przychodzi Lenka i wszystko tłumaczy co jeść, kiedy jeść, bez diety, bez kalkulatora. Dziękuje za każdy zrzucony kg i lepsze samopoczucie.

Aga

Twoja pomoc okazała się tym, czego potrzebowałam. Uporządkowałaś moje żywieniowe życie. Cenie Cię za profesjonalizm, pasje, bycie dosłownie na każde zawołanie, racjonalne podejście. Dziękuje.

Aneta

Ja, człowiek będący prawie całe życie na diecie ogromnie się cieszę, że trafiłam właśnie na Ciebie. Żadne diety, gotowe rozpiski nie zadawalały mnie tak, jak sposób żywienia jaki mi pokazałaś, Skończyły się problemy z jelitami, nie mam już nagłych napadów głodu, ochota na słodkie minęła. No czego chcieć więcej.

Cóż mogę powiedzieć :) Niezmiernie się cieszę, że trafiłam do Ciebie. Jestem mega zadowolona ze współpracy. Że są efekty to raz, że są bez katowania się i bez życia w reżimie to dwa i że mogę liczyć na kontakt bez problemów i to jeszcze taki, który zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Dziękuję.

Nie chciałam wcześniej zapeszać (serio, już takie historie miałam z jelitami), ale naprawdę jest dobrze jeśli chodzi o jelita. W końcu czuję się komfortowo i nie biegam non stop do toalety i nie stresuję się tym. Dziękuję! Nie spodziewałam się, że tak szybko się to może unormować, a do tego kilogramy w dół, centymetrów mniej, samopoczucie dużo lepsze.

Najlepsze jest to, że dieta mnie nic nie kosztuje, kompletnie do niczego mnie nie ciągnie, a jak już coś to można zastąpić produkty. Nie muszę się zastanawiać, co kiedy zjeść, automatycznie biorę ze sklepu stałą listę produktów i z tego później kombinuję. Moje życie stało się prostsze. Jesteś wielka!

To była moja najlepsza decyzja w tym roku, że napisałam do Ciebie. Tak naprawdę to już nie czuję, że jestem na planie, weszło mi w krew i zakupy bez zastanawiania się, planowania nie wiadomo czego :) Cera bardzo się poprawiła, samopoczucie to już nie mówię, energia +1000. I tak powiem szczerze, trudno było pokochać swoje ciało i akceptować, jak fizycznie się czułam źle, ubrania uwierały i nie układały się. A teraz na każdym polu poprawa i to jest mega. Dziękuję Lena!

Dziękuję Pani za wszystko, za to ile Pani pracy wkłada w plany każdego! Ile daje Pani od siebie :) Życzę zdrowia i odpoczynku w te Święta, bo myślę, że się przyda. Jeszcze raz dziękuję, zmieniła Pani mój organizm nie do poznania. Myślę, że również mój pogląd na świat miejscami :) Życzę spełnienia najskrytszych marzeń! Robi Pani niesamowitą robotę. Miłego dnia.

Bardzo zdroworozsądkowe podejście w połączeniu z profesjonalizmem. Wiem za co płacę i jestem zadowolony z tego co otrzymuję. Twój IG był impulsem, aby w końcu się wziąć za siebie pod kątem zdrowia :) Jedynie co bym poprawił to ilość wariacji na start jeśli chodzi o posiłki :)

Lenko! Pełno jest diet, porad, dietetyczek itd Mnie ujęła Twoja dostępność do człowieka, zagubionego człowieka, bo przecież nie wiem, co jeść ;) Ale tu przychodzi Lenka, wszystko tłumacząca, co jeść jak i kiedy, bez diety, bez kalkulatora!!! Za to jestem i będę Ci dozgonnie wdzięczna :) Zawsze pomocna, zawsze otwarta. To nie to, co inni... piszesz maila i czekasz na odpowiedź.... Lenka to człowiek rakieta-mówi-robi, a my mamy wszystko jasno przedstawione. Dziękuję za każdy zrzucony kg i lepsze samopoczucie :) Dziękuję za to, że jesteś na każde zapytanie na każdą niepewność z mojej strony!

  Newsletter

  Chcesz więcej wiedzy, przepisów i tym podobnych?
  Zapisz się na newsletter!

  Kontakt

  Masz pytania odnośnie planu?
  Skontaktuj się ze mną!
  Zadbaj o swoje zdrowie już teraz i wybierz plan,
  który najbardziej odpowiada
  Twoim potrzebom!